Wycieczki do Włoch.

Włochy są wspaniałym krajem, a liczne wycieczki przybywają tu z całego świata. Ten bogaty i piękny kraj może zaskoczyć swą różnorodnością. Jednym z najchętniej odwiedzanych miast jest Florencja, znana ze wspaniałej architektury renesansowej. Zachwyca również Siena i Piza, na terenie których również nie brakuje wyjątkowych atrakcji turystycznych. To dzięki nim tak popularna wśród miłośników podróży jest Toskania.
Niemal w każdym programie wycieczki do Włoch znajduje się Rzym oraz Watykan, które z pewnością zasługują na uwagę. Tutejsze zabytki znane są doskonale na całym świecie, a ich piękno od lat zachwyca zwiedzających. Chętnie odwiedzana jest również Umbria, znana z Perugii – czekoladowego miasta oraz pysznych win.
Wycieczki do Włoch często uwzględniają również pobyt na włoskich wyspach, wśród których najważniejsze miejsce w turystyce zajmują: Sycylia z wulkanem Etna, Sardynia oraz miejsce zesłania Napoleona – wyspa Elba.
Włochy, jak na miasto pełne cennych zabytków, zawsze cieszyły się ogromną popularnością. Są one jednym z najchętniej odwiedzanych krajów w basenie Morza Śródziemnego, a moda na nie trwa w najlepsze.

Post navigation